Atribuită
Cumpărare directă
Amenajarea drumului comunal al satului VESTEM , jud. Sibiu - conform prevederilor referatului de necesitate 2771/20.01.2020 aprobat de conducatorul autoritatii contractante, aprolista de investitii aferenta bugetului local Selimbar pe 2020 la capitolul/titlul de cheltuiala 54/71, cu proiectul de angajament legal 11332/02.03.2020. Lucrarile se vor executa in conformitate cu prevederile notei nr. 12867/10.03.2020 insotita de oferta executantului, aprobate de conducatorul autoritatii contractante.
- Număr anunț
- DA25347643
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- LAYNER PROD SRL (CUI 21556972)
- Cod CPV
- 45233142-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 435.000 RON
- Valoare atribuită
- 435.000 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.