Atribuită Cumpărare directă

Dorim sa achizitionam de la dvs urmatoarele piese si accesorii pentru intretinere utilaje : PRIZA CONECTARE, LAMPA STOP REMORCA tractor, ULEI 10W40 20L, ULEI CRB 20L , priza de conectare

Număr anunț
DA25359689
Autoritate contractantă
COMUNA SANTIMBRU (CUI 4562095)
Furnizor / câștigător
ROMSINCRON S.R.L. (CUI 10956116)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
743,70 RON
Valoare atribuită
743,70 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

743,70 RON

din 743,70 RON estimat