Atribuită Cumpărare directă

Tobogan drept 3.5m cu platforma metalica tip turn si hinta (cod 232) buc 1 Carusel cu 6 cai (cod 404) buc 1 Tobogan drept 2.5m (cod 205) buc 1 Balansoar 2 persoane 3m (cod 302) buc 1 Banca de lemn pe cadru metalic cu 10 rigle (cod 781) buc 2 Cos de gunoi metalic cu decoratiuni din lemn (cod 795) buc 2

Număr anunț
DA25345799
Autoritate contractantă
COMUNA VISINA (CUI 4344228)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
43325000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.605,05 RON
Valoare atribuită
12.605,05 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.605,05 RON

din 12.605,05 RON estimat