Atribuită Cumpărare directă

DETERGENT DEZINFECTANT BACTERICID PENTRU SUPRAFETE, PENTRU DEZINFECTIA, SUPRAFETELOR,PARDOSELILOR,,OBIECTELOR SANITARE CERAMICE,VASELOR DE TOALETA, CHIUVETELOR,MATERIALELOR SI ECHIPAMENTELOR. IMPACHETARE 5L

Număr anunț
DA25347104
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BISTRITA-NASAUD (CUI 7641428)
Furnizor / câștigător
ACVAROM INTERNATIONAL SRL (CUI 28911176)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.750 RON
Valoare atribuită
1.750 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.750 RON

din 1.750 RON estimat