Atribuită
Cumpărare directă
serviciile de paza umana pentru asigurarea pazei pe timp de noapte a obiectivelor din comuna Mesesenii de Jos aflate in domeniul public sau privat de catre o societate economica prestatoare de servicii de paza pe timp de noapte. Agenti economici de paza vor fi in numar de 2 si vor patrula cu masina din dotare prin comuna timp de 8 ore pe noapte (program stabilit in contract in functie de anotimp ).
- Număr anunț
- DA25359518
- Autoritate contractantă
- Comuna Mesesenii de Jos (Primaria Mesesenii de Jos Jud. Salaj) (CUI 4495107)
- Furnizor / câștigător
- DIA GUARD PROTECTION SRL (CUI 25271528)
- Cod CPV
- 79713000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 97.650 RON
- Valoare atribuită
- 97.650 RON
- Data publicării
- 24.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.