Atribuită Cumpărare directă

Circuit pentru pacient adult din PVC, cu interior neted, lungime 160 cm, cu doua brate, cu doua capcane de apa si piesa in Y cu porturi, cu un brat suplimentar cu lungime de 100 cm, conexiuni tip 22 flex. Impachetare/comanda minima: 10 bucati/cutie.

Număr anunț
DA25360154
Autoritate contractantă
INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.639,40 RON
Valoare atribuită
11.639,40 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.639,40 RON

din 11.639,40 RON estimat