Atribuită Cumpărare directă

OCHELARI MEDICALI DE PROTECTIE pentru protectie oculara, de unica folosinta, impotriva produselor biologice (sputa, saliva), din material pvc transparent, cu forma anatomiza ce sa confere siguranta mare impotriva produselor biologice. Marcaj CE.

Număr anunț
DA25350555
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
RHINO SAFETY S.R.L. (CUI 26686981)
Cod CPV
33735100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat