Atribuită Cumpărare directă

Ochelari protectie extensibile. culorii; negru si albastru. Pelerina tip halat cu gluga de unica folosinta, marime universala, culoare albastra cu capse. Tip produs; Jacheta Model;Geaca impermeabila Material;100 % poliester

Număr anunț
DA25360967
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
TRANSFER EXPERT LOGISTIC S.R.L. (CUI 38917931)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.850 RON
Valoare atribuită
4.850 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.850 RON

din 4.850 RON estimat