Atribuită
Cumpărare directă
Intocmire documentații - aferente obiectivului de investiţii “MODERNIZARE DRUMURI VICINALE ȘI STRĂZI ÎN SATUL ȚĂRĂȚEL, MUNICIPIUL BRAD, JUD.HUNEDOARA” după cum urmează: str.Valea Șteaului și 14 drumuri vicinale cu o lungime totală de 2211 m, drumuri laterale pe o lungime totală de 447 m și realizarea a cinci platforme de încrucișare pentru accesul autovehiculelor în ambele sensuri. Documentațiile tehnico-economice vor cuprinde: - Documentații de avizare a lucrărilor de intervenții - 2 exemplare - Studii de teren - 2 exemplare - Expertiza tehnică- 2 exemplare - Documentații pentru obținere avize/acorduri și autorizații – 2 exemplare.
- Număr anunț
- DA25370787
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD) (CUI 4374962)
- Furnizor / câștigător
- GEVIS PROTEAM S.R.L. (CUI 14421794)
- Cod CPV
- 71322500-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.000 RON
- Valoare atribuită
- 75.000 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.