Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru asigurat persoana juridica, unitate a statului, medicala sau invatamant, pentru 7 vehicule inmatriculat in Romania, Jud. Arges, - marca REPARTIZOR WOGELE S1502, 4760 cmc, 40 kw, 2 locuri, clasa B/M: B8. - marca CILINDRU COMPACTOR, 5600 cmc, 12000 kg, 1 loc, clasa B/M: B8. - marca CILINDRU VIBROCOMPACTOR BW100, clasa B/M: B6 - marca REMA WORMAN, 2600 kg, clasa B/M: B8. - marca AUTOMECANICA 8 SP 1, 5488 cmc, 99 kw, 2 locuri, clasa B/M: B8. - marca DACIA LOGAN, 1461 cmc, 63 kw, 5 locuri, clasa B/M: B8. - marca VW TRANSPORTER, 1896 cmc, 75 kw, 6 locuri, clasa B/M: B0. Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: martie 2020 Prima de asigurare se recalculeaza la data emiterii politei, in functie de tariful in vigoare de la acea data si de istoricul daunelor. Riscuri asigurate-conform legislatiei in vigoare.

Număr anunț
DA25369504
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE COMUNALA (CUI 10929162)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.865,87 RON
Valoare atribuită
8.865,87 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.865,87 RON

din 8.865,87 RON estimat