Atribuită Cumpărare directă

Cantitate Produs Pret/unit initial 9 PAT 900 ST. BARDOLINO 3C 259 15 SALTEA GAMA ORTOPEDIC 90X200 239 15 PILOTA MATLASATA ALB 140X200CM 49 15 PERNA 70X50 MELTEM 16,01 3 PAT 900 MAGIA 3C 259

Număr anunț
DA25371063
Autoritate contractantă
COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39511100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.443,83 RON
Valoare atribuită
6.443,83 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.443,83 RON

din 6.443,83 RON estimat