Atribuită Cumpărare directă

Kitul contine: - Senzor intern O2 - Valva Expiratorie Autoclavabila-T1 - Filtru HEPA-T1 - Filtru Ambient-T1 - Filtru Oxigen - Circuit cu senzor - 2 buc - Manopera Revizie

Număr anunț
DA25359261
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
45259000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.200 RON
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON

din 5.200 RON estimat