Atribuită
Cumpărare directă
ACHET ARTICOLE DE PAPETARIE SI ALTE CONSUMABILE DOSAR SINA LUNGA 100*0.38; DOSAR PVC NOKI 100*0.42; HARTIE XEROX A=20*12.85; BANDA CORECTOARE 10*33.36; AGRAFE 33 5*1.26; CAPSE 24/6 5*0.84; FOLIE PROTECTIE A4 200*0.84; CONDICA PREZENTA 1*5.04, REG INTRARE IESIRE 4*5.04, PLIC C6 200*0.08; PLIC C5 30*0.15; PLIC C4 30*0.20, BIBLIORAFT MARMORAT 7.5 10*4.88, SANO PAPER PROSOP 100M 6*10.08, SANO HARTIE IGIENICS 10/SET =5*7.98, ALCOOL SANITAR 10*10.08, DEZINFECT DE MAINI 2*135
- Număr anunț
- DA25361703
- Autoritate contractantă
- Comuna Ceatalchioi (Primaria Com Ceatalchioi) (CUI 4508746)
- Furnizor / câștigător
- CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 992,76 RON
- Valoare atribuită
- 992,76 RON
- Data publicării
- 24.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.