Atribuită
Cumpărare directă
IGENIZANT DE MAINI K-SEPT este un produs pe baza de alcool etilic si alcool izopropilic(min 75% si glicerina farmaceutica min.1%, recomandat pentru igenizarea si protectia mainilor. Conform proprietatilor celor doua tipuri de alcool,produsul omoara bacteriile si este un excelent antiseptic pentru maini. Se pulverizeaza sau se toarna in podul palmei circa 10 ml dupa care se freaca mainile circa 1 min. COMPOZITIE: Alcool etilic 65% Alcool izopropilic 15% Glicerina farmaceutica 1% Apa demineralizata20% Metiletilcetona 0,8%. Produsul este ambalat la bidon de 5 litri. Prezenta tine loc de comanda
- Număr anunț
- DA25381518
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA DOLJ (CUI 7725510)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.000 RON
- Valoare atribuită
- 27.000 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.