Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de informare și publicitate in cadrul proiectului " Reabilitarea, modernizarea, extinderea si echiparea infrastructurii educationale pentru scoala Gimnaziala Teasc”, COD SMIS 123780: • Anunt de presa online privind inceperea proiectului, 1 buc. • Anunt de presa online privind finalizarea proiectului, 1 buc. • Autocolante, 800 buc. • Realizare si montare panou temporar, 1 buc. • Realizare si montare placa permanenta 0,8m x 0,5m, 1 buc.
- Număr anunț
- DA25374336
- Autoritate contractantă
- COMUNA TEASC (CUI 5002096)
- Furnizor / câștigător
- LEMINGS SRL (CUI 12039551)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.998 RON
- Valoare atribuită
- 6.998 RON
- Data publicării
- 26.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.