Atribuită Cumpărare directă

cablu otel 6 = 270 ml, cablu otel de 4= 280 ml, brida cablu = 100, diblu 10*60=130 buc, prelungitor 3m +int= 4 buc, prelungitor 5m +int= 3 buc, bec 15w= 10 buc

Număr anunț
DA25369618
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
31680000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.377,59 RON
Valoare atribuită
1.377,59 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.377,59 RON

din 1.377,59 RON estimat