Atribuită
Cumpărare directă
VIKING BLOC JONCT.4mm Buc 10 037101 VIKING 4mm ALBASTRU buc 5 037171 viking ,clema sir 4mm VG Buc 5 32-530 OPRITOR PT CLEME EURO PLASTIC Buc 2 037550 VIKING PERETE CAPAT P5/6/8/10 Buc 2 39-124DOZA PT S-BOX 240x190x90 Buc 1 02-435 SINA MET.OMEGA 1M Buc 1 839.44300 COLIER PLASTIC 4.5x290 Buc 1 RV-K 5x2.5 Metri 100 13-2722121 TX5 BEC LED E27/12W 220V Buc 7 TUB FLUORESCENT 36W PHILIPS tx5-0.71 inclus Buc 6 STARTER S10 4-65W Buc 2 CANAL CABLU 25X16 -2M-ADEZIV Buc 10 DIBLURI CU HOLSURUB 6X40/ 100 BUC Buc 100 BANDA IZOLER 20 M Buc 10 13-90400 TX5 bec SMD LED G9 4W Buc 4 06-7376 TX5 BEC LED E14/6W buc 20 timbru verde TX5 - 0.60 Buc 31 BR-BP03-31810 spot cu led 18W PT TX5f Buc 2 BR-BP21-03110 TX5F LED PANEL APLICABIL 50W 30X120 cm 4200K Buc 1 V2 COM.ST VISAGE- TV AP Buc 2 VS PRIZA ST/CP VISAGE - TV AP Buc 3 DIBLURI 6 CU HOLZ. 6x40 200 BUC./CUTIE Buc 200 MYYM 3 X 2.5 Metri 40 050330 FISA CU INEL/CP-LEGRAND tx-0.05 inclusa buc 1 timbru verde TX5F corpuri - 1.19 Buc 3 TIMBRU VERDE APARATAJ 0.05 Buc 5
- Număr anunț
- DA25366406
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- APRICOT SRL (CUI 15169556)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.049,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.049,50 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.