Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE APROBATA PRIN RAPORTUL DE NECESITATE NR. A-192 DIN 18.03.2020 CARE CUPRINDE JUSTIFICAREA PRIVIND INCADRAREA IN PREVEDERILE DECRETULUI NR. 119/2020, RESPECTIV APARAT NECESAR PENTRU COMBATEREA EPIDEMIEI CU VIRUSUL COVID 19. TERMEN DE GARANTIE MINIM 24 DE LUNI. ACHIZITIE CONFORM CONFORM OFERTA DIN DATA DE 27.03.2020. TRANZACTIE SE FINALIZEAZA PRIN INCHEIEREA UNUI CONTRACT DE FURNIZARE.
- Număr anunț
- DA25384747
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
- Cod CPV
- 33191100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.000 RON
- Valoare atribuită
- 32.000 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.