Atribuită Cumpărare directă

6984000024911 CHIT GEAM ALB BUC 3.00*3.45 5946046045030 LAC PROT EXTRA CIRES 0.75L BUC 1.00*27.65 5032227300040 LUBRIFIANT MULTIFUNCT WD-40 400ML BUC 2.00*25.97 8590229000483 USITA DE VIZITARE PLASTIC D 150*200 B ALB BUC 1.00*6.72 8590229000254 USITA DE VIZITARE PLASTIC D 200*300 B ALB BUC 2.00*11.09 4000146365168 BURGHIU PT BETON 4 PLUS 6 5*160MM BUC 1.00*15.97 4000146365212 BURGHIU PT BETON 4 PLUS 6 5*210MM BUC 1.00*20.17 4000146308219 BURGHIU PT BETON 4 PLUS 8*210MM BUC 1.00*15.97 4000146308165 BURGHIU PT BETON 4 PLUS 8*160MM BUC 1.00*11.76 MATCTII15 AD FG CERESIT CM 17 25 KG SAC 1.00*62.86 5905133120340 PISTOL SILICON PORTOCALIU BUC 1.00*10.84 5948941029061 RINO BITUM SEAL ETANSEIZANT PE BAZA DE BITUM 310ML BUC 1.00*15.88 6984000027509 SURUB DIN 7504 K 4.8*19 BUC 200.00*0.13 6984000162187 TUBULARA HEXAGONALA MAGNETICA 8 BUC 1.00*3.78 4035300762606 LAMA RINDEA VIDIA 83MM 2BUC BUC 1.00*44.54 5903755310187 LAME CUTTER SEGMENTATE 18MM 10BUC/SET SET 3.00*3.78

Număr anunț
DA25370797
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
357,14 RON
Valoare atribuită
357,14 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

357,14 RON

din 357,14 RON estimat