Atribuită Cumpărare directă

Contractul se va incheia pentru perioada 01.04.2020-31.12.2020 ( pentru 9 luni valoare 23400lei), cu posibilitatea de prelungire pentru maxim 4 luni (10400) . In situatia in care nu vor mai exista fonduri alocate in aceste sens contractul va fi reziliat,Optiunea de prelungire a contractului va fi conditionata de existenta resurselor financiare ale autoritatii contractante alocate cu aceasta destinatie Verificare tehnica, intretinere si service aparatura medicala pentru urmatoarele echipamente:Defibrilator Corpuls3(22buc); Defibrilator Cardias Science AED-G3 (8 buc); Injectomat AGILIA/BBraun(24buc);Ventilator Oxilog2000(2buc);Ventilator AEON Shangrila (1buc); Incalzitor perfuzii Biegler/Spencer (22buc); Aspirator Accuvac Weinmann/Boscarol/(29buc) din dotarea autospecialelor din Serviciul de Ambulanta Judetean Ialomita

Număr anunț
DA25378428
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
Furnizor / câștigător
MEDISERV SRL (CUI 15169122)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.800 RON
Valoare atribuită
33.800 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.800 RON

din 33.800 RON estimat