Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE COMBUSTIBILI SI ULEI NECESARI AUTOTURISMELOR SI UTILAJELOR DIN DOTARE . AJUSTAREA PRETULUI CONTRACTULUI : PRETUL PRODUSELOR LA POMPA , VALABIL LA DATA LIVRARII PRODUSULUI , SE VA MODIFICA CONFORM EVOLUTIEI PIETII, IN CONFORMITATE CU PREVEDERILE LEGALE . DURATA CONTRACT : PANA LA 31.12.2020 PLATA SE VA EFECTUA IN 30 ZILE DE INREGISTRAREA FACTURII LA AUTORITATEA CONTRACTANTA

Număr anunț
DA25393695
Autoritate contractantă
COMUNA FUNDENI (CUI 3126837)
Furnizor / câștigător
STF ELEN ENERGY S.R.L. (CUI 38862410)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.328,40 RON
Valoare atribuită
13.328,40 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.328,40 RON

din 13.328,40 RON estimat