Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator, Toner OEM Konicaminolta Bizhub 284 E

Număr anunț
DA34836983
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Grigore Ghica Voievod (CUI 18238111)
Furnizor / câștigător
MASTER SOLUTION SRL (CUI 18750668)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.398 RON
Data publicării
15.01.2024 13:46
Data finalizării
16.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.398 RON