Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de instalare covor PVC antibacterian

Număr anunț
DA25397209
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
BAUFEST GRUPPE SRL (CUI 21027904)
Cod CPV
45430000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.216,44 RON
Valoare atribuită
1.216,44 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.216,44 RON

din 1.216,44 RON estimat