Atribuită Cumpărare directă

Inlocuire rola presoare cuptor Lexmark T642dn

Număr anunț
DA25370756
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
Furnizor / câștigător
CIVIC SERVICE IT S.R.L. (CUI 18595386)
Cod CPV
50323000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,47 RON
Valoare atribuită
176,47 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,47 RON

din 176,47 RON estimat