Atribuită
Cumpărare directă
Lichidare stoc: o singura buc disponibila!!! Specificatii tehnice Tensiunea de alimentare: 230V Puterea consumata: 45W Debit de aer dezinfectat: 45mc/h Nivelul de zgomot: 19dB Durata de viata generatoarelor de UV-C: 7000 ore Lungimea de unda UV-C: 253.7nm Greutate: ~ 5.5 Kg Dimensiuni: 71.5 x 23.5 x 12 cm Carcasa: metalica Mod de operare: prin telecomanda, programabil Instalare: montare orizontala pe perete Aplicatii Industria medicala: Spitale, Cabinete medicale, Cabinete stomatologice; Industria farmaceutică: Laboratoare, Fabrici de medicamente; Industria alimentara: Fabrici de prelucrare si ambalare a produselor alimentare; Cosmetica si Spa: Salon de frumusete, SPA; Spatii publice: Școli și grădinițe, săli de așteptare, birouri comerciale; Spatii locative Avantaje Impiedica raspandirea epidemiilor; Elimina mirosurile neplacute de natura organica, inclusiv mirosul de tutun; Nu utilizeaza produsi chimici in procesul de dezinfectie; Consum de energie redus si costuri minime de intretinere; Poate fi utilizat cu personalul in incapere; Aerul din incapere este dezinfectat pana la 99%. Facilitati Timer electronic pentru a memora timpul total de utilizare a generatoarelor de ultraviolete; Sistem bazat pe microprocesor, cu functii de autoverificare si monitorizare permanenta a dispozitivului, pentru detectarea eventualelor avarii ale acestuia (defectiunea generatoarelor de UVC, defectiunea sistemului de circulatie a aerului, depasirea duratei de functionare a generatoarelor de UV-C
- Număr anunț
- DA25384790
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.062 RON
- Valoare atribuită
- 2.062 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.