Atribuită Cumpărare directă

termometru digital pentru corp uman fara contact, prezenta comanda tine loc de comanda de la farmacie

Număr anunț
DA25386946
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara nr. 02558 Timisoara (CUI 4269134)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.480 RON
Valoare atribuită
1.480 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
28.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.480 RON

din 1.480 RON estimat