Atribuită
Cumpărare directă
Pachet piese auto(bulb marsarier=1x25,silicon spray=1x15,spray=1x30,senzor=1x135,lampa semn=1x210,curea trapez=1x35,set sterg=1x115,sicla far mercedes=1x320,ad blue=4x30,cupla rapida fi6=4x3,fi8=4x5,6-8=4x5,fi12=4x8,teu fi6=4x5curea 5m 300=2x20,electrolit=3x6,gresor m6=1x1,demaror=1x416,bec h7=1x8,cap bara=1x33,ulei motor,20l=1x340,filtru hidr=1x130,vopse spray negru=2x30,vopsea spray argintiu=2x30,chit auto=1x25,bec semn 24/21=2x3,bec pozitie 24v=2x1,diluant=1x10,hartie abraziva=8x2.5,banda refl=3x15)
- Număr anunț
- DA25395310
- Autoritate contractantă
- APA TARNAVEI MARI SA (CUI 19502679)
- Furnizor / câștigător
- PRES COM SERV SRL (CUI 6629710)
- Cod CPV
- 34320000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.809,24 RON
- Valoare atribuită
- 2.809,24 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.