Atribuită Cumpărare directă

Pian digital Dynatone DPP-510 88 de clape cu Natural Hammer

Număr anunț
DA25392257
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 (CUI 29033065)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37311100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.452,94 RON
Valoare atribuită
1.452,94 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.452,94 RON

din 1.452,94 RON estimat