Atribuită Cumpărare directă

Dispenser sapun lichid cu senzor 1000ml (CJ-1005)

Număr anunț
DA25377609
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
937,55 RON
Valoare atribuită
937,55 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

937,55 RON

din 937,55 RON estimat