Atribuită Cumpărare directă

INJECTOR CHLORINE 545-C-2/1-7/W8-WS-11/NR, CAPACITATE 2KG/H, MATERIAL PVC, CONTRAPRESIUNE 0-7 BAR, DIAFRAGMA NON RETUR,PISTON=PTFE, CONECTOR INTRARE=20MM- STOC DE SIGURANTA = 2 BUC.

Număr anunț
DA25386694
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
Cod CPV
43329000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.963,80 RON
Valoare atribuită
4.963,80 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.963,80 RON

din 4.963,80 RON estimat