Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: Lipici solid 20 g STAEDTLER 307091302 5 Hartie IK Copy Paper, A4, 80g/mp, 500 coli/top 330100900 25

Număr anunț
DA25405325
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MATEMATICA "SIMION STOILOW" AL ACADEMIEI ROMANE (CUI 4382523)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309,87 RON
Valoare atribuită
309,87 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

309,87 RON

din 309,87 RON estimat