Atribuită Cumpărare directă

Cartus Toner Brother TN-2421 cu chip - negru compatibil 3000 pagini incarcare 5% Imprimanta copiator multifunctional sau alt aparat care foloseste acest Cartus Toner Brother TN-2421 Brother DCP L2512D - ( Brother L2512D ) Brother DCP L2532DW - ( Brother L2532DW ) Brother DCP L2552DN - ( Brother L2552DN ) Brother HL L2312D - ( Brother L2312D ) Brother HL L2352DW - ( Brother L2352DW ) Brother HL L2372DN - ( Brother L2372DN ) Brother MFC L2712DN - ( Brother L2712DN ) Brother MFC L2712DW - ( Brother L2712DW ) Brother MFC L2732DW - ( Brother L2732DW). Radiologie

Număr anunț
DA25388895
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170 RON
Valoare atribuită
170 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170 RON

din 170 RON estimat