Atribuită Cumpărare directă

Modul software aeroscan comparatie teste Modul software pentru compararea testelor si a zonelor de antrenament; Compararea mai multor teste ale unui singur subiect sau compararea mai multor teste ale unor subiecti multiplii, de ex. In sporturile de echipa, Faza de testare libera (perioada limitata)

Număr anunț
DA25400861
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
33000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.725,50 RON
Valoare atribuită
1.725,50 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.725,50 RON

din 1.725,50 RON estimat