Atribuită Cumpărare directă

produse pentru curatenie: LAVETE USCATE 3BUX/SET DIVERSE CULORI,COADA LEMN PENTRU MOPURI SAU MATURI,MATURA PVC TIP EURO FARA COADA,MOP BUMBAC 220 GR, CULOARE ALB

Număr anunț
DA25396425
Autoritate contractantă
Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI 17679845)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
471,32 RON
Valoare atribuită
471,32 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

471,32 RON

din 471,32 RON estimat