Atribuită Cumpărare directă

NUMAR DE REFERINTA: 203 PRET DE CATALOG: 68,03 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30192112-9 Cerneala pentru imprimante (Rev.2) DESCRIERE: Cartuse original negru.

Număr anunț
DA25393882
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Caras Severin (CUI 9759188)
Furnizor / câștigător
TEHNICA & BIROTICA SRL (CUI 29242606)
Cod CPV
30192112-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,06 RON
Valoare atribuită
136,06 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,06 RON

din 136,06 RON estimat