Atribuită
Cumpărare directă
Spliter TV cu 1 intrare si 3 iesiri, Spliter TV 3 iesiri, splitter TV 3 iesiri, Spliter 3 iesiri SPLITTER TV 4 CAI POWER PASS 5-2450 MHZ Spliter TV cu 6 iesiri, Splitter TV cu 6 iesiri, spliter 6 cai, splitter 6 cai Spliter TV cu 1 intrare si 8 iesiri, Spliter TV 8 iesiri, splitter TV 8 iesiri Mufa F 6.6mm cu garnitura HQ Mufa TV tata plastic - contacte aurite, ecranata Conector Pentru Prelungire Cablu Coaxial, Mufa I
- Număr anunț
- DA25385461
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 32351000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 399,58 RON
- Valoare atribuită
- 399,58 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.