Atribuită Cumpărare directă

Lada frigorifica 500l

Număr anunț
DA25399936
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL MIOVENI (CUI 24972170)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
37414200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.385 RON
Valoare atribuită
1.385 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.385 RON

din 1.385 RON estimat