Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii: Banner 1 – Banda dreapta 300 x 300 px – 35 ron/zi Banner 2 – Banda jos la fiecare articol 1130 x 90 px – 30 ron/zi. Materialele publicitare, precum și perioadele de afișare ale acestora, vor fi puse la dispoziție de către achizitor prin reprezentantul său, responsabil relații publice și mass-media, cu minimum 24 de ore înainte de ziua începerii derulării fiecărei campanii publicitare
- Număr anunț
- DA25394931
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- DIALOG MEDIA GRUP S.R.L. (CUI 40093840)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.005 RON
- Valoare atribuită
- 5.005 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.