Atribuită Cumpărare directă

CH18 - 91003F CH20 - 91004 CH22 - 91005 / SONDA FOLEY CH16=150BUC / SONDA FOLEY CH18= 200BUC

Număr anunț
DA25395134
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
766,50 RON
Valoare atribuită
766,50 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

766,50 RON

din 766,50 RON estimat