Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN: 71066758 Ekomax D Soluție dezinfectantă pentru suprafețe. Dezinfectează suprafețele din unitățile alimentare, ferme de animale, spații industriale sau casnice, cu excepția suprafețelor care intră în contact cu alimentele. Eficient împotriva bacteriilor. Acțiune rapidă, atât la interior cât și la exterior. Se foloseste ca atare, pulverizând produsul pe suprafața care în prealabil a fost curățată cu o soluție de Septol D. Avizat M.S. Disponibilă în canistră stivuibilă de 5 litri și flacon 500 ml cu pulverizator.
- Număr anunț
- DA25347852
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.194 RON
- Valoare atribuită
- 13.194 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.