Atribuită
Cumpărare directă
4008496261628 BATERIE VARTA GP23A BUC 2.00*6.72 4891199139192 BATERIE CR2032 SET 2 BUC BUC 8.00*5.04 6958116101422 SONERIE FARA FIR 1.5V 120M WELL BUC 2.00*30.25 4891199034473 BATERIE ULTRA ALC R14 GP14AU-BL2 SET 2.00*11.34 4008496556304 BATERII VARTA SUPERLIFE C R14 2014/2 SET 3.00*5.88 4008496744183 BATERIE VARTA LONGLIFE MAX POWER 4703/5+3 AAA BUC 5.00*18.49 4008496744152 BATERIE VARTA LONGLIFE 4706/5+3 AA BUC 5.00*18.49
- Număr anunț
- DA25368742
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 31411000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 339,50 RON
- Valoare atribuită
- 339,50 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.