Atribuită
Cumpărare directă
Sistem compus din: ZIQ7005T0 - Hardware sistem Milli Q IQ 7005 x 1 ZFCBIQXEU- cablu de alimentare sistem, manual de utilizare si ghid rapid x 1 TANKA050 - rezervor de stocare apa pura de 50 l x 1 TANKT0PA1 - capac rezervor cu unitatea de sanitizare automata x 1 ZIQP0D000 - punct de prelevare apa ultrapure (Q-POD) x 1 ZIQEP0D00 - punct de prelevare apa pura (E-POD) x 1 ZFC0NN2ST - conector de 2 m sistem- rezervor x 1 ZFC0NN2SQ - conector de 2 m sistem POD x 2 ZWCL01F50 - Tablete sanitizare x 1 IQ700XPKT1 - Kit cartuse pretratare si tratare si filtru rezervor x 1 MPGP002A1 - filtru final Millipak x 2 STARTPK01 - Kit de instalare x 1 Instalare - Servicii instalare, punere in functiune si instruire
- Număr anunț
- DA25357523
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 42910000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.733,20 RON
- Valoare atribuită
- 53.733,20 RON
- Data publicării
- 24.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.