Atribuită Cumpărare directă

1. MANUSI LATEX ALBASTRE 100 SET=2 BUC 2. DOMWSTOS 5L=2 BUC 3. MOP 250GR=1 BUC 4. SAPUN LICHID CLORET 5L=1 BUC 5. TAVITE COVOR=2 BUC 6. ECUSON AC + CLIPS=20 BUC

Număr anunț
DA25358026
Autoritate contractantă
COMUNA MALDARESTI (CUI 2541541)
Furnizor / câștigător
DUPLEX SRL (CUI 10953640)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,95 RON
Valoare atribuită
310,95 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,95 RON

din 310,95 RON estimat