Atribuită Cumpărare directă

Ulei Urania LD 9 10w40 5l 1*159.6639 lei Ulei Urania LD 9 10w40 20 l 1*3781513 lei Filtru Aer C77/7 1*193.2773 lei Filtru Combustibil Wdk 940/7 1*184.8739 lei Filtru Mann WK 950/19 1*47.0588 LEI Filtru Ulei E311H01D273 1* 163.8655 LEI Filtru habitaclu CU4594 1* 83.1933 lei filtru mann C 321420/2 1* 277.3109 lei

Număr anunț
DA25367630
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI 16775941)
Furnizor / câștigător
TROFIHER SRL (CUI 15391608)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.647,06 RON
Valoare atribuită
1.647,06 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.647,06 RON

din 1.647,06 RON estimat