Atribuită Cumpărare directă

Alcool sanitar 70%, flacon 500 ml; Pastile CLOR clorigene ( cloramina), 200 buc/cut.

Număr anunț
DA25353259
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
Furnizor / câștigător
ULTRA FRESH IMPEX SRL (CUI 29580330)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.927,20 RON
Valoare atribuită
2.927,20 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.927,20 RON

din 2.927,20 RON estimat