Atribuită
Cumpărare directă
Se va incheia contract de achizitie publica având ca obiect prestarea de servicii de teleasistență tip BUTONUL ROȘU preventie pentru 100 abonați de la data de 01.05.2020 pana la sfarsitul anului, cu posibilitate de prelungire pe maxim 4 luni. Pretul nu se actualizeaza. Obligatii ale prestatorului (ofertantului): Preluarea, prelucrarea și încadrarea apelurilor, Activarea protocolului de urgență personalizată, Trierea: Urgență Medicală sau Securitate Personală, Apelarea nr. unic de urgență 112 sau a contactelor prestabilite, Trimiterea Fișei medicale către echipa de intervenție, Facilitarea accesului în casa abonatului, Actualizarea permanentă a Fișei Socio – Medicale, Păstrarea Informațiilor despre persoane de contact și facilitare acces, Monitorizarea stării post-urgențe, internare și externare, Anunțarea familiei conform protocolului, Respectarea Protocolului internațional ICE (In case of Emergency). Pretul contractului a fost calculat astfel: 100 abonati x 8 luni x 12 lei fără TVA/lună (de aceea s-au luat 800 pozitii)
- Număr anunț
- DA25355814
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BRASOV (CUI 14206842)
- Furnizor / câștigător
- Asociatia de Ajutor Mutual Bucuresti (CUI 14591780)
- Cod CPV
- 32552330-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.600 RON
- Valoare atribuită
- 9.600 RON
- Data publicării
- 24.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.