Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de materiale si echipamente pentru Situatii de urgenta (Hotararea Comitetului Local pentru Situatii de Urgenta nr.1 /20.03.2020) -Atomizor =2 buc;manusi latex100/set =2 buc;Alcool sanitar x500ml =12 buc;Dozator sapun lichid plastic x 500ml =12 buc;dozator sapun lichid plastic x1000ml =5 buc

Număr anunț
DA25353476
Autoritate contractantă
COMUNA CHIOJDU (CUI 2813247)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.697,99 RON
Valoare atribuită
1.697,99 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.697,99 RON

din 1.697,99 RON estimat