Atribuită Cumpărare directă

CHIP MSD111L PT CARTUS TONER SAMSUNG SL-M2022-1.8K buc 1 HP LASERJET PRO M225DN CARTUS TONER G&G CRG-737 CF283X 2.2K COMPATIBIL buc 1 HP CE285A/CRG725 LASER CARTRIDGE buc 1 HP CF217A(2K) LASER CARTRIDGE buc 1

Număr anunț
DA25361708
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 (CUI 32209553)
Furnizor / câștigător
COVO SOLUTION SRL (CUI 35258062)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
432,09 RON
Valoare atribuită
432,09 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

432,09 RON

din 432,09 RON estimat