Atribuită Cumpărare directă

Pachet dezinfectanti OxidIce Air b - dezinfectant de nivel inalt pt aeromicroflora (testat pe Clostridium difficile) Trioton Rapid AfB - dezinfectant de nivel mediu pentru suprafete si instrumentar 2litri Trioton Rapid AfB - dezinfectant de nivel mediu pentru suprafete si instrumentar 5litri HMI RODITZIN CE - detergent enzimatic pentru instrumentar PLIWA LEMON FRESH AF- dezinfectant rapid pe baza de alcool IZOPROPILIC - testat H1N1

Număr anunț
DA25346379
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.399 RON
Valoare atribuită
7.399 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.399 RON

din 7.399 RON estimat