Atribuită Cumpărare directă

Aspirator SUPER VEGA 1L - Compact si fiabil, adecvat pentru mica chirurgie; Indicat pentru aspiratii nazale, orale, traheale ale lichidelor din corp (mucus, secretii sau sange) la adulti sau pediatric; Reglare continua a vacuumului, indicator de vacuum, recipient standard , incasabil, autoclavabil la 120°C, cu supapa (valve) de siguranta pentru prevenirea revarsarii; ; Capacitate vas: 1; Debit de aspiratie: 40 l/min; Aspirator SUPER VEGA battery - Functioneaza la 12V, alimentare cu baterii reincarcabile si, datorita sistemului electronic, la 230V, in timp ce va reincarca bateriile; Autonomie: aproximativ 45-50 min.; Timp de reincarcare: 120-150 min.; Vacuum: - 0.75 bar; Debit de aspirare: 16 l/min.; Vas incasabil 1000ml standard, autoclavabil la 120°C, valva de siguranta; Baterii reincarcabile incorporate; ; Fabricat in Italia; ; ; OPTIONAL: vas incasabil 2000ml; Cateter aspiratie CH18, D6mm, L48cm - Cateter aspiratie CH18, D6mm, L48cm Descriere Steril Fara latex

Număr anunț
DA25345745
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
42999100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.750,29 RON
Valoare atribuită
4.750,29 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.750,29 RON

din 4.750,29 RON estimat